Tu jesteś: Strona główna » TopTruck » Jak zostać TopTruck

Jak zostać TopTruck

Oferta sieci Top Truck skierowana jest do wszystkich obecnych lub przyszłych klientów dyrstrybutorów Groupauto Polska świadczących usługi naprawy samochodów ciężarowych na potrzeby własnej floty czy dla klientów zewnętrznych.

Specyfika napraw samochodów ciężarowych nie ogranicza się tylko i wyłącznie do dokonywania przeglądów okresowych samochodów i naczep wykonujących transport międzynarodowy oraz krajowych, ale również do naprawy podwozi i zabudów pojazdów specjalistycznych takich jak: cysterny, pojazdy asenizacyjne, komunalne, pługo-solarki, podwozi z zabudową HDS, itp.

Jeśli warsztat jest wyposażony w minimum dwa przejazdowe stanowiska naprawcze,  zatrudnia co najmniej 3 osoby na umowę o pracę, to już może podjąć rozmowy o przystąpieniu do sieci. Warunkiem koniecznym przystąpienia do sieci jest aspekt wizualizacyjny, związany z umieszczeniem szyldów zewnętrznych na obiekcie w którym znajduje się warsztat oraz aktywny udział w akcjach marketingowych oraz szkoleniach w ramach sieci Top Truck. Jeśli spełniacie Państwo powyższe wymagania i jesteście zainteresowani przystąpieniem do sieci Top Truck Service prosimy o kontakt biurem Koordynatora Krajowego sieci Top Truck.